Aktualności

Zyczenia niedziela, 22 grudnia, 2013
22
Gr

  Życzenia Świąteczne

Christmas-Tree

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia,

zarząd OZZPF życzy spokoju, ciepła, rodzinnej atmosfery, zapomnienia od codziennych obowiązków. Życzymy sobie i Państwu z okazji nowego roku, ustawy o zawodzie Fizjoterapeuty, oraz sukcesów zawodowych.

Dziękujemy za współpracę w kończącym się roku.

 
 
 
 
 
 
 
 
“na temat” fizjoterapeuty środa, 4 grudnia, 2013
04
Gr
  “na temat” fizjoterapeuty

Zapraszamy do lektury artykułu “Fizjoterapeuta fizjoterapeucie nierówny”

Program Państwo w państwie sobota, 30 listopada, 2013
30
Lis

  Program “Państwo w państwie”

panstwoZapraszamy do obejrzenia fragmentu programu “Państwo w państwie”. W programie wzięli udział członkowie OZZPF – prof. Jan Szczegielniak, oraz dr Marek Kiljański

 
Sejmowa Komisja Zdrowia czwartek, 28 listopada, 2013
28
Lis

  Sejmowa Komisja Zdrowia

Zapraszamy do obejrzenia relacji z posiedzenia sejmowej komisji zdrowia, dotycząca dostępności i finansowania rehabilitacji leczniczej.

Materiał video

Ustawa o Zawodzie Fizjoterapeuty w Polsacie piątek, 22 listopada, 2013

22
Lis

  Zaproszenie Do Obejrzenia Programu Na Temat Ustawy O Zawodzie Fizjoterapeuty

panstwoW imieniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, serdecznie zapraszam na niedzielny odcinek programu publicystycznego “Państwo w Państwie”, w którym Gośćmi będą przedstawiciele Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii (dr Kiljański, prof. Szczegielniak i inni.) . Tematem będzie ustawa o zawodzie fizjoterapeuty. 

Program zostanie wyemitowany w niedzielę (24.11) o godz. 19.30 na antenie Polsatu. Osobom, które nie będą mogły w tym terminie obejrzeć odcinka, polecamy nasz Funpage na Facebooku, na którym pojawi się zapis programu.

Dr Marcin Krajczy

Sprawozdanie z Zebrania Prezydium OZZPF piątek, 15 listopada, 2013
24
Paź

  Sprawozdanie z Zebrania Prezydium OZZPF

 

W czwartek 24.10.2013r. w Pabianicach odbyło się Zebranie Prezydium Zarządu Krajowego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Fizjoterapii.SL272326

Na zebraniu zostały poruszone ważne kwestie związane z rozwojem związku. Przedstawiona i omówiona została również aktualna sytuacja finansowa.

Podczas zebrania głos zabrał  profesor Jan Szczegielniak. Naświetlił on aktualne działania, jakie podejmowane są w kierunku utworzenia ustawy o zawodzie fizjoterapeuty oraz zachęcił OZZPF do aktywnej współpracy w tym kierunku.

 

 

Funpage środa, 2 października, 2013
30

Sty

  Funpage

Utworzyliśmy dzisiaj funpage na Facebook’u, zapraszamy do polubienia strony, jeśli wytworzymy odpowiednio duży ruch, trafimy do większy liczby osób, będzie możliwość na pozyskanie nowych członków, a tym samym umocnimy naszą pozycję:

Funpage – link 

Prośba powakacyjna środa, 2 października, 2013
02
Paź

  Prośba powakacyjna

Szanowni Państwo, dla większości z Nas, okres wakacyjny dobiegł końca. Z pewnością ten czas pozwolił wszystkim odpocząc i nabrać nowych sił. Wykorzystajmy ten okres na tworzenie nowych idei, inicjatyw. Poczta zarządu (biuro@ozzpf.pl) będzie od tej pory sprawdzana regularnie, dlatego miło nam będzie jeśli pojawią się tam nowe pomysły, Państwa przemyślenia, wskazówki.

Prosimy również Przewodniczących Oddziałów Terenowych o dostarczenie aktualnych informacji, które chcieliby zamieścić w swoich zakładkach.

Utworzenie nowego Oddziału Terenowego wtorek, 1 października, 2013
01
Paź

  Utworznie nowego Oddziału Terenowego

DSCF1509

Bardzo serdecznie witamy nowych członków, a zarazem nowy Oddział Terenowy utworzony przy Szpitalu Wojewódzkim w Łomży 🙂

Na zdjęciu Zarząd nowego oddziału

 

 

Zebranie Zarządu Krajowego wtorek, 24 września, 2013
23
Wrz

  Zebranie Zarządu Krajowego

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Prezydium Zarządu Krajowego w dniu 24.10.2013r., które odbędzie się w Pabianicach, ul. Bracka 54. Na zebraniu zostaną poruszone aktualne tematy związane z działalnością oraz zostanie opracowana strategia rozwoju na najbliższy okres

Konferencja Pabianice wtorek, 10 września, 2013
10
Wrz

  Perspektywy Rozwoju Fizjoterapii

Serdecznie zapraszamy na IX Ogólnopolską Konferencję “Perspektywy Rozwoju Fizjoterapii” w dniach 25-26 października w Pabianicach. Więcej informacji.

Światowy Dzień Fizjoterapii wtorek, 10 września, 2013
logo psychotherapy

07
Wrz

  Światowy Dzień Fizjoterapii

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, z okazji światowego dnia Fizjoterapii składamy najlepsze życzenia wszystkim osobom związanym z Fizjoterapią. Wierzymy że misja której celem jest leczenie Ludzi, daje Państwu satysfakcję oraz napełnia dumą.

Galeria OFF poniedziałek, 8 lipca, 2013
20
Cze

  Galeria zajęć

Serdecznie dziękujemy za udział w I Opolskim Festiwalu Fizjoterapii. Przybyło dużo wspaniałych gości oraz uczestników. Mamy nadzieję że za rok będziemy mogli współtworzyć ponownie Opolski Festiwal Fizjoterapii. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć.

OFF poniedziałek, 25 marca, 2013
25
Maj

  Opolski Festiwal Fizjoterapii

Z wielką radością chcemy zaprezentować oraz zaprosić Państwa na I Opolski Festiwal Fizjoterapii, którego jesteśmy organizatorami. Dla wszystkich członków OZZPF wstęp wolny.

Wszystkie informacje oraz karta zgłoszeniowa dostępna na stronie Instytutu Fizjoterapii

Utworzenie strony poniedziałek, 25 marca, 2013
25
Mrz

  Utworzenie strony

Miło nam Państwa powitać na naszej stronie.