Aktualności

Świat z dwóch stron lustra czwartek, 30 sierpnia, 2018
29
Sie
  Świat z dwóch stron lustra

MEDEXSPRESS

30sierpnia

Miarka się przebrała! – Będzie protest! czwartek, 30 sierpnia, 2018
29
Sie
  Miarka się przebrała! – Będzie protest!

OPZZ

29SIERPNIA

MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA! IDZIEMY DO PREMIERA ! czwartek, 30 sierpnia, 2018
28
Sie
  MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA! IDZIEMY DO PREMIERA !

28SIERPNIA

Wszyscy przegrywamy z chorym systemem ochrony zdrowia. czwartek, 30 sierpnia, 2018
24
Sie
  Wszyscy przegrywamy z chorym systemem ochrony zdrowia.

Od wielu lat jakoś słabo to działa. Niezależnie od tego czy komuniści, czy prawica, czy lewica ten fragment naszego świata nomen omen co raz to choruje, utyka i niedomaga.
Żeby nie było wątpliwości, nie jesteśmy z tym problemem jedyni ani w Europie, ani na świecie co jednak nie zmienia faktu, że należy o tym mówić bardzo głośno, bo za chwilę, wszyscy możemy stać się ofiarami tej choroby. Tak my, bo ci, którzy dziś zamykają na to oczy wiedzą, że zawsze sobie poradzą.
Dodatkowo musimy pamiętać, że problem pogłębi demografia. Jest coraz więcej starszych i nie da się ukryć chorujących oraz trochę więcej rodzących się dzieci, też wymagających opieki medycznej.
A co mamy? Aktualnie mamy najmniej medyków na głowę mieszkańców w Europie.
Istnieje niewielka grupa świetnie ustawionych i całe morze źle zarabiających pracowników ochrony zdrowia. Nie jest tajemnicą, że istnieją nazwijmy to „kluby starszyzny” czyli tych co na górze, którzy widzą głównie swoje interesy. Swoich pracowników i współpracowników traktują jak narzędzia pomagające im w ich karierze, planie, biznesie. Rezerwują dla siebie co lepsze kąski. Promują swoich zaufanych i bardzo pilnują, aby nie dopuszczać do stołu, wiedzy i możliwości świeżej potencjalnie konkurencyjnej krwi. Moje, moje, moje i się nie podzielę. Będę królem i będę dzielił i rządził. Jest zatem jak na dworze, tylko ta monarchia odbywa się z naszych podatków. A system jak temida, nie zauważa tej patologii.

Ci na dole są zfragmentaryzowani tak bardzo, że trudno im sformułować tak problem, by wszystkich ich połączył. Inaczej widzą świat „zabiegowcy”, inaczej rodzinni inaczej specjaliści w klinikach, inaczej rezydenci. Już nie mówiąc o innych zawodach medycznych. Tych na kontraktach urządzają kompletnie inne zmiany niż tych na umowach o pracę. Jedno jest wspólne. Ci na samym dole naiwnie dali sobie wmówić, że ta praca do dopust boży i dają się wykorzystywać pracując dużo dłużej niż powinni zgodnie ze swoimi umowami o pracę. A może to nie naiwność, tylko oni po prostu mają tak daleko do profitów, że nic im nie przysłania pacjenta.
Zmianom nie sprzyjają też relacje w środowisku. Wszyscy się tytułują jak w teatrze a pod tą elegancką formą niejednokrotnie kryje się arogancja i brak współpracy.

Tyle o ludziach w systemie, teraz o tym jak system działa, bo tu też jest ślepy. Nieźle jak na polskie warunki mają poradnie POZ, bo NFZ płaci ryczałt za ilość przypisanych do nich pacjentów więc najbardziej się opłaca jak nikt nie przyjdzie a wizyta zakończy się receptą. Przychodnie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej np. kardiolog, ortopeda, neurolog itp. nie są wynagradzane ryczałtowo, ale od powiedzmy porady i tu jest już wyższa szkoła jazdy, bo na przykład wizyta pierwszorazowa jest wyceniana inaczej niż kolejna a wycena każdej wizyty składa się często z kilku elementów. Szpitale podlegają jeszcze bardziej skomplikowanej układance. W uproszczeniu dostają za procedury przypisane do chorób więc jeśli system przestaje płacić, bo przy danej chorobie przewidziano refundację tylko za 3 dni hospitalizacji to ci na górze napierają, żeby pacjenta wypisać. Bo przecież nikt nie chce trzymać delikwenta, za którego szpital nie dostanie kasy. Bezcenna wiedza w polskiej służbie zdrowia, to jak to rozliczyć a nie jak wyleczyć. Ci na dole niejednokrotnie dostają po głowie, że chcą dobrze dla pacjenta, bo generują koszty.
Patologia to brak systemowego holistycznego myślenie o leczeniu. Jeśli po operacji ktoś skieruje nas gdzieś dalej i wykona telefon do innego szpitala, gdzie mamy być leczeni to znaczy, że to dobry człowiek. Systemowo wygląda to tak, że robimy procedurę i pa. I tu bez komentarza, bo nawet patrząc tylko okiem tabelki, czasem ta wydana kasa bez następnego kroku jest wrzucona do kosza.
Większość szpitali ma długi i bywa, że są to długi niebotyczne. Niektóre mają, je nawet w parabankach. Gdyby ktoś tak zadłużył firmę to wyciągnięto by srogie konsekwencje a tu… zadłużono, bo jest to uzasadnienie – złe wyceny procedur. Tylko, że dobry gospodarz jak ma coś źle wycenione to walczy o zmiany wyceny a nie zaciąga kredyt w parabanku. Zadłużenie nie jest winą tych co na dole nie przejmują się, czy i ile za to dostanie szpital i z sercem leczą. Dług to wina złego, nieodpowiedzialnego gospodarza. Jeśli dyrektor jest normalny to rzuca papiery jak jest taka ściana a nie idzie po kolejne pożyczki. Nie wiem czy to taka ignorancja, zaniechanie, brak charakteru czy co…
Powołuje się specjalną agendę do spraw oddłużania szpitali, która będzie badać przyczyny i szukać rozwiązań. No brawo… Rychło w czas.
Wszędzie króluje biurokracja, sterty, tony papierów, zgód i innych aż zaczyna brakować czasu na pacjenta. Do tego dochodzi personalny strach przed prokuratorem, bo przecież system tak działa, że nikt nie chce zostać jego ofiarą więc każdy medyk w swoim interesie produkuje kolejne „dupochrony”.
Cały ten system wygląda jak spisek, zmowa milczenia, klub cwaniaka. Sciana, mur, stajnia Augiasza.
A efekt jest taki, że wszystko biorą na siebie ci którzy są na dole, lekarze pielęgniarki, laboranci, personel, który ma 0,2 etatu, ale nie ma sumienia zostawić pacjenta i wyjść, bo koledzy już poszli do swoich prywatnych gabinetów. Ludzie, którzy zarabiają mniej niż wykładający towar w przysłowiowej wiadomo czym (nie obrażając wykładających towar).
Dzięki tym przemęczonym frajerom, bo w takiej roli stawiają ich, ich wyżej ustawieni koledzy po fachu jeszcze w ogóle to się trzyma i pacjenci mają szansę przeżyć.
Jak górnik nie wykopie w terminie węgla no to będzie strata w bilansie kopalni, jak pociąg nie przyjedzie, pojedziemy kolejnym, jak urzędnik będzie ślamazarny stracimy trochę czasu i nerwów, ale jak lekarz zawiedzie – stracimy życie a tu się już nie da niczego „nareperować”.
Jak w szafie jest totalny bałagan to jedyne co trzeba zrobić to wywalić wszystko i poukładać od początku. Jak jest droga ma mnóstwo dziur to kolejna łata nie da rady, bo obok zrobi się nowa dziura, a jak woda w basenie brudna to żadne dolewanie chemikaliów już nic nie pomoże – trzeba ją co jakiś czas wymienić.
Właśnie weszła w życie nowa wywalczona w drodze kompromisu przez związki zawodowe lekarzy ustawa, która de facto też nic nie zmieni, bo dolanie i tak za małej ilości kasy w ciągu kolejnych lat do popsutej studni nic nie naprawi a większe pieniądze dla lekarzy rezydentów i lekarzy, którzy będą pracować w jednym miejscu kompletnie niczego nie załatwią.
Od wielu lat podchodzi się do sprawy jak do przysłowiowego jeża. Łata jedną dziurę a inne ciekną dalej i jarają się specjaliści od zarządzania służbą zdrowia, że zrobili za kasę państwa kolejną konferencję, gdzie pogadali i nic z tego nie wynika.

Pan Minister Szumowski, ma bardzo dobrą opinię w tak zwanym środowisku więc może wreszcie warto iść na całość i wyrzucić wszystko z szafy i ułożyć od początku. Może warto zajrzeć do tych na samym dole, którzy każdego dnia często kosztem swoich rodzin, niespłaconych kredytów i nieprzespanych nocy sprawiają, że to jeszcze działa i wreszcie ruszyć tego puzzla pod hasłem polski system ochrony zdrowia, bo póki co mamy układankę a w niej dla utrudnienia panorama tatr, Kaczor Donald, kwiat paproci i trochę asów z innej gry. Trudne, ale powiedzmy wreszcie jak jest, wywalmy niepotrzebne elementy i przestańmy ze strachu i wygodnictwa udawać, że się nie da tego ułożyć.

 25SIERPNIA

PiS boi się tego jak ognia. Nie bardzo wiedzą, co zrobić… czwartek, 30 sierpnia, 2018
24
Sie
  PiS boi się tego jak ognia.
Nie bardzo wiedzą, co zrobić…

FAKT

 

MZ odpowiada w sprawie możliwości zmiany przez fizjoterapeutę zaleceń lekarskich środa, 22 sierpnia, 2018
22
Sie
  MZ odpowiada w sprawie możliwości zmiany przez fizjoterapeutę zaleceń lekarskich

 MEDEXSPRESS

22SIERPNIA

OPZZ apeluje o wprowadzenie wyższych płac za pracę w niedzielę. Także w służbie zdrowia środa, 22 sierpnia, 2018
17
Sie
  OPZZ apeluje o wprowadzenie wyższych płac za pracę w niedzielę.
Także w służbie zdrowia

RYNEK ZDROWIA

17sierpnia

Jak będzie wyglądał pilotaż nowych zasad w fizjoterapii? – jest projekt rozporządzenia niedziela, 12 sierpnia, 2018
09
Sie
  Jak będzie wyglądał pilotaż nowych zasad
w fizjoterapii? – jest projekt rozporządzenia

POLITYKA ZDROWOTNA

10sierpnia

Chcemy, aby rząd i NFZ podpisał umowę społeczną niedziela, 12 sierpnia, 2018
09
Sie
  Chcemy, aby rząd i NFZ podpisał umowę społeczną

MEDEXSPRESS

sierpnia9

OPZZ chce spotkania z premierem ws. wynagrodzeń niedziela, 12 sierpnia, 2018
09
Sie
  OPZZ chce spotkania z premierem ws. wynagrodzeń

POLITYKA ZDROWOTNA

9sierpnia

Deklaracja o współpracy podpisana wtorek, 7 sierpnia, 2018
07
Sie
  Deklaracja o współpracy podpisana

7sierpnia

Związki zawodowe po nowemu. 7 zmian w ustawie o związkach zawodowych poniedziałek, 6 sierpnia, 2018
06
Sie
  Związki zawodowe po nowemu.
7 zmian w ustawie o związkach zawodowych

GAZETA PRAWNA

6SIERPNIA

Nieporozumienie Zawodów Medycznych? poniedziałek, 6 sierpnia, 2018
05
Sie
  Nieporozumienie Zawodów Medycznych?

TERMEDIA

5sierpnia

Mam nadzieję, że pacjenci nie odczują protestu piątek, 3 sierpnia, 2018
03
Sie
  Mam nadzieję, że pacjenci nie odczują protestu

MEDEXSPRESS

 

W związku z upałami Główny Inspektor Pracy apeluje o skracanie czasu pracy piątek, 3 sierpnia, 2018
02
Sie
  W związku z upałami Główny Inspektor Pracy apeluje o skracanie czasu pracy

MSN

2sierpnia

Prezydent podpisał nowelizację ustawy o 6 proc. PKB na zdrowie czwartek, 2 sierpnia, 2018
02
Sie
  Prezydent podpisał nowelizację ustawy o 6 proc. PKB na zdrowie

POLITYKA ZDROWOTNA

2sierpnia

OPZZ: podwyżki w zawodach medycznych są zbyt niskie czwartek, 2 sierpnia, 2018
01
Sie
  OPZZ: podwyżki w zawodach medycznych są zbyt niskie

POLITYKA ZDROWOTNA

1sierpnia

Oświadczenie OPZZ w sprawie wynagrodzeń pracowników ochrony zdrowia czwartek, 2 sierpnia, 2018
27
Lip
  Oświadczenie OPZZ w sprawie wynagrodzeń pracowników ochrony zdrowia

OPZZ

Trójstronny Zespół o płacach w ochronie zdrowia czwartek, 2 sierpnia, 2018
27
Lip
  Trójstronny Zespół o płacach w ochronie zdrowia

OPZZ

26lipca1

Żeby uzyskać podwyżki trzeb zastosować presję ! czwartek, 26 lipca, 2018
26
Lip
  Żeby uzyskać podwyżki trzeb zastosować presję !

W szpitalu nie pracują jedynie lekarze i pielęgniarki. Niestety porozumienie zostało podpisane tylko z jedną grupą zawodową – powiedział podczas czwartkowej konferencji Tomasz Dybek, członek OPZZ, przewodniczący Porozumienia Zawodów Medycznych i Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Fizjoterapii.

MEDEXSPRESS

26lipca

Minimalne wynagrodzenia w ochronie zdrowia: projekt ustawy przyjęty przez rząd środa, 25 lipca, 2018
24
Lip
  Minimalne wynagrodzenia w ochronie zdrowia: projekt ustawy przyjęty przez rząd

RYNEK ZDROWIA

24lipca

Rehabilitacja niepełnosprawnych – kolejki sobota, 21 lipca, 2018
20
Lip
  Rehabilitacja niepełnosprawnych – kolejki

RP

20lipiec2

Ministerstwo nadal dzieli zawody medyczne na lepszy i gorszy sort. Czy będzie kolejny protest? sobota, 21 lipca, 2018
20
Lip
  Ministerstwo nadal dzieli zawody medyczne na lepszy i gorszy sort. Czy będzie kolejny protest?

MEDONET

20lipca1

Fizjoterapeuci: propaganda ministra jest skandaliczna wtorek, 17 lipca, 2018
17
Lip
  Fizjoterapeuci: propaganda ministra jest skandaliczna

ozzpf17lipca

 

MEDONET

RYNEK ZDROWIA

POLITYKA ZDROWOTNA

MEDEXSPRESS

Zarobki w Polsce. Przeciętne wynagrodzenie wzrosło o 7,5 procent wtorek, 17 lipca, 2018
17
Lip
  Zarobki w Polsce.
Przeciętne wynagrodzenie wzrosło o 7,5 procent

MONEY

17lipca2

Komunikat XIII JESIENNE DNI FIZJOTERAPII poniedziałek, 16 lipca, 2018
16
Lip
  Komunikat
XIII JESIENNE DNI FIZJOTERAPII

KOMUNIKAT

16jesiennednifizjo

 

Stanowisko OPZZ w sprawie załamania dialogu społecznego poniedziałek, 16 lipca, 2018
13
Lip
  Stanowisko OPZZ w sprawie załamania dialogu społecznego

OPZZ STANOWISKO

OPZZ PISMO

opzz13lipca

XIII JESIENNYCH DNIACH FIZJOTERAPII „Fizjoterapia w chorobach cywilizacyjnych” czwartek, 12 lipca, 2018
12
Lip
  XIII JESIENNYCH DNIACH FIZJOTERAPII
„Fizjoterapia w chorobach cywilizacyjnych”

 Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” S.A.
Hotel „Termy Pałacowe”

14-16 września 2018

Zgłoszenia na Konferencję do 31 sierpnia 2018 r.

Prosimy o przesłanie streszczeń referatów (nazwisko i imię, afiliacja, słowa kluczowe o objętości 250 słów w j. polskim i angielskim) na adres: biuro@ptflublin.org
do dnia 31 lipca 2018 r.

Opłata konferencyjna obejmuje:
uczestnictwo w konferencji, materiały, obiad, przerwy kawowe, warsztaty oraz niespodzianka

Członkowie: Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Fizjoterapii
120 ZŁ wpłata do 15.08.2018 po tym terminie 240 zł

Pozostałe osoby – 160 zł wpłata do 15.08.2018 po tym terminie 320 zł

Bankiet dodatkowo płatny 120 zł

Zgłoszenie uczestnictwa prosimy dokonywać poprzez wpłatę na konto:
BGŻ BNP Paribas 51 2030 0045 1110 0000 0270 1510

Lubelski Oddział Wojewódzki PTF, ul. Nowy Świat 38, 20-418 Lublin

oraz przesłanie na pocztę biuro@ptflublin.org : imienia, nazwiska i miejsca zamieszkania każdego z uczestników konferencji, tytuł naukowy, adres e-mail, nr telefonu, z jakiego oddziału PTF/ PSSF/ OZZPF lub niezrzeszony, dane do faktury

Noclegi prosimy rezerwować indywidualnie w Hotelu „Termy Pałacowe”

tel. 81 5016027
E-mail: rezerwacje@zlun.pl

(istnieje możliwość rezerwacji noclegów w dniach 13 – 17 września 2018 r.)
na hasło „Jesienne dni fizjoterapii” rabat na nocleg 30%

Dodatkowe informacje: mgr Marcin Trębowicz, tel. 609231101

jesiennednifizjo

NOWE TERMINY SZKOLEŃ wtorek, 10 lipca, 2018
10
Lip
 

NOWE TERMINY SZKOLEŃ

 FUTURE

future10lipca

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA w sprawie szczegółowego wykazu czynności zawodowych fizjoterapeuty wtorek, 10 lipca, 2018
10
Lip
 

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA
w sprawie szczegółowego wykazu czynności zawodowych fizjoterapeuty

ROZPORZĄDZENIE

10lipca

 

Związki zawodowe otwarte dla wszystkich! wtorek, 10 lipca, 2018
03
Lip
 

Związki zawodowe otwarte dla wszystkich

  OPZZ

3lipca

Podziękowania “29 czerwca” sobota, 30 czerwca, 2018
30
Czer
  Podziękowania

Szanowni Państwo!

Akcja „Czujemy się oszukani. Czarny piątek w ochronie zdrowia” za nami! Pokazaliśmy jako środowisko, że mamy już dosyć! Odzew, z jakim spotkała się ta akcja, przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. NIE JEST TO ZWYKŁA KURTUAZJA!
W dniu wczorajszym o naszej akcji mówiły największe serwisy informacyjne stacji telewizyjnych: Wydarzenia w Polsacie, Fakty w TVN, Panorama, była nawet wzmianka w Wiadomościach. O naszej akcji napisała większość gazet!
To jest pierwszy etap walki o szacunek dla nas! To dopiero początek, bo system się nie zmienił, system nie stał się bardziej wydolny, system nie docenia swoich pracowników i dzieli ich na lepszych i gorszych! Pokazaliśmy, że możemy, potrafimy i nie poddamy się!
Jesienne burze potrafią być bardzo intensywne!
W imieniu Porozumienia Zawodów Medycznych oraz Krajowego Związku Zawodowego Pracowników Medycznych Laboratoriów Diagnostycznych: DZIĘKUJEMY! DO ZOBACZENIA!

W imieniu Porozumienie Zawodów Medycznych oraz Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Fizjoterapii – OZZPF

‼️DZIĘKUJEMY ‼️DO ZOBACZENIA‼️

Zobacz relację z konferencji prasowej PZM w sprawie protestu „Czujemy się oszukani – czarny piątek w ochronie zdrowia” środa, 27 czerwca, 2018
27
Czer
  Zobacz relację z konferencji prasowej PZM w sprawie protestu „Czujemy się oszukani – czarny piątek w ochronie zdrowia”

 MEDEXPRESS

27czerwca

Medycy rozważają wielki protest wtorek, 26 czerwca, 2018
26
Czer
 

Na piątek  29 czerwca
Porozumienie Zawodów Medycznych zapowiada protest

RZECZPOSPOLITA

DZIENNIK POLSKI

RYNEK ZDROWIA

BUSINESS INSIDER

TOK FM

TERMEDIA

MEDEXPRESS

DLACZEGO CZUJEMY SIĘ OSZUKANI poniedziałek, 25 czerwca, 2018
25
Czer
 

DLACZEGO CZUJEMY SIĘ OSZUKANI

25czerwca plakat jpg

PLAKAT PDF

PODANIE DO DYREKCJI O MOZLIWOŚC ROZWIESZANIA PLAKATÓW

CZUJEMY SIĘ OSZUKANI piątek, 22 czerwca, 2018
22

Czer

  CZUJEMY SIĘ OSZUKANI

29czerwca

 

PLAKAT PDF

 29 czerwca 2018 roku odbędzie się akcja protestacyjna „czarny piątek” organizowana przez Porozumienie Zawodów Medycznych.
Żeby wziąć w niej udział wystarczy, że tego dnia przyjdziecie do pracy w czarnych koszulkach i/ lub założycie czarne opaski na fartuchy i zrobicie sobie zdjęcie, które prześlecie na adres:dtdybek@gmail.com
„Czarny piątek” to akcja skierowana zarówno do pracowników medycznych, jak i niemedycznych. Bądźmy razem! Poinformuj koleżanki i kolegów, aby się dołączyli – razem możemy więcej!
Akcja ta jest zapowiedzią dalszej walki o nasze postulaty. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji prosimy o kontakt:605077005
Czekajcie na dalsze komunikaty.

Projekt z wykazem czynności zawodowych dla fizjoterapeutów po komisji prawniczej środa, 20 czerwca, 2018
19
Czer
  Projekt z wykazem czynności zawodowych dla fizjoterapeutów po komisji prawniczej

 POLITYKA ZDROWOTNA

19czerwca1

Krzysztof Bukiel: O kręceniu bicza z piasku albo dyskutowaniu o niczym wtorek, 19 czerwca, 2018
19
Czer
  Krzysztof Bukiel: O kręceniu bicza z piasku albo dyskutowaniu o niczym

MEDEXPRESS

krzysztof-bukiel-me-4-1280x578

Gałązka-Sobotka: nie trzeba reformować systemu zdrowia, lecz go racjonalizować niedziela, 17 czerwca, 2018
16
Czer
  Gałązka-Sobotka: nie trzeba reformować systemu zdrowia, lecz go racjonalizować

RYNEK ZDROWIA

16czerwca

Andrzej Jacyna prezesem NFZ niedziela, 17 czerwca, 2018
15
Czer
 

Andrzej Jacyna prezesem NFZ

 POLITYKA ZDROWOTNA

15czerwca1

 

Szumowski: będzie więcej środków na rehabilitację, wzrośnie liczba świadczeń czwartek, 14 czerwca, 2018
14
Czer
 

Szumowski: będzie więcej środków na rehabilitację, wzrośnie liczba świadczeń

RYNEK ZDROWIA

14CZERWCA

Dane MZ: ile zarabiają zawody medyczne czwartek, 14 czerwca, 2018
14
Czer
 

Dane MZ: ile zarabiają zawody medyczne

POLITYKA ZDROWOTNA

 

List otwarty dr n. med. Barbary Goraj-Szczypiorowskiej. czwartek, 14 czerwca, 2018
13

Cze

  List otwarty ws. fizykoterapii
dr n. med. Barbary Goraj-Szczypiorowskiej.

LIST

Wołamy: rządzie, obudź się! poniedziałek, 11 czerwca, 2018
11
Cze
 

Wołamy: rządzie, obudź się!

OPZZ

11czerwca1.2jpg

Minister Szumowski: będzie pilotaż rehabilitacji bez skierowania poniedziałek, 11 czerwca, 2018
11
Cze
 

Minister Szumowski: będzie pilotaż rehabilitacji bez skierowania

RYNEK ZDROWIA

11czerwca1

Informacja o rozpoczęciu nowego etapu prac nad projektem nowelizacji Ustawy o zawodzie fizjoterapeuty poniedziałek, 11 czerwca, 2018
05
Cze
 

Informacja o rozpoczęciu nowego etapu
prac nad projektem nowelizacji
Ustawy o zawodzie fizjoterapeuty

LEGISLACJA

5czerwca1

Fizjoterapeuci: jest już projekt o praktyce zawodowej poniedziałek, 4 czerwca, 2018
04
Cze
  Fizjoterapeuci: jest już projekt o praktyce zawodowej

POLITYKA ZDROWOTNA

4czerwiec3

Posiedzenie Trójstronnego Zespołu do Spraw Ochrony Zdrowia 4 czerwca poniedziałek, 4 czerwca, 2018
04
Cze
  Posiedzenie Trójstronnego Zespołu
do Spraw Ochrony Zdrowia

4czerwiec1

4czerwiec2

Ważne zmiany dla fizjoterapeutów! Rząd zmieni przepisy poniedziałek, 28 maja, 2018
25
MAJ
  Ważne zmiany dla fizjoterapeutów!
Rząd zmieni przepisy

POLITYKA ZDROWOTNA

28maja 1